Svatební rande na Rendez-vou

Opět se vracíme do Lednicko-valtického areálu, konkrétně na lovecký zámeček Rendez-vous, který se nachází 3 km východně od Valtic, kde jsme se sympatickým modelem ženichem Michalem a sympatickou modelkou nevěstou Katkou fotili svatební portréty. 

Ještě než jsme se samotným focením začali, Katka byla v rukách šikovné vizážistky Evi Luterové, která vytvořila Katce krásný svatební makeup i účes. Mezitím jsem s Michalem “pobíhala” kolem Lednického zámku, hlavně u bývalé konírny s krásnými sloupy a oblouky, kde jsme nafotili pár vyloženě ženichových portrétů.   

Poté jsme všichni vyrazili směr lovecký zámeček Rendez-vous, kde mělo probíhat naše focení. I když jsme místo nemohli zpočátku hned najít, nakonec jsme šťastně dorazili. Čas neúprosně běžel a sluníčko zapadalo stále níž a níž … doslova jsme vyskákali z auta a “šli na to”. Sranda vždy musí být a ani teď to nebylo jinak ;) Byly chvíle, kdy se Katka ani Michal nemohli od smíchu zastavit :) 

To, jak to dopadlo, posuďte Vy sami. :) Myslím si ale, že všichni odvedli skvělou práci a byli velice profesionální. Moc ještě jednou děkuji všem a těším se zase na příště.