Vaše svatební fotografie zaznamenané na celý život

Není to jen prezentace fotografa, ale hlavně TO, co Vám připomene jak výjimečný Váš svatební den byl … NAPOŘÁD. Kdykoliv svou svatební fotoknihu otevřete, můžete si “promítat” celý Váš den stále dokola. Navíc, fotografie jsou tištěny na vysoce kvalitní a pevný fotografický papír, takže fotografie na něm vyniknou ještě lépe.  

Doba se mění a pochopitelně vše s ní. Období, kdy jsme si své fotografie vkládali do fotoalb a stále jsme kupovali nová a nová, až už jsme jich měli tolik, že nám nestačily poličky nebo … ne tak dávné období, kdy jsme si své fotografie naopak netiskli vůbec a vše jsme měli uložené někde v počítači nebo na extermím hard disku je také pryč … nebo alespoň částečně :)  

Není to tak dávno co jsem svým klientům začala nabízet layflat svatební fotoknihu … není to jen o tom dostat samotné svatební fotografie, ale také dát jim určitou “formu”, mít tu “třešničku na dortu”, která udělá Váš svatební příběh ještě výjimečnějším a živějším. Layflat svatební fotokniha nevypadá jen luxusně, ale navíc nabízí mnoho variant toho, jak může samotná vazba vypadat a proto tak krásně zapadne do Vaší knihovny. Není nad to, když můžete v rukou cítit “papír” a listovat a prohlížet a listovat a prohlížet … a stále dokola … 

Ano, možná to teď vyzní zaujatě, ale popravdě co jiného Vám ze svatby zbyde, kromě prstýnků a … fotografií? :) S Layflat svatební fotoknihou můžete prožívat Váš svatební příběh stále dokola bez “klikání” a sledování počítačové obrazovky. A o to přece jde … :)