Už víte, kde si řeknete své ano? Co třeba v hotelu SPA Resort Lednice?

Aneta a Michal si řekli své ANO v zahradním altánu hotelu SPA RESORT v Lednici. Svatební altán je obehnán přírodním jezírkem, takže pokud chce ženich i nevěsta přejít suchou nohou, musí přejít po mostě, který doplňuje celkovou romantickou atmosféru místa. I když se do altánu vejdou jen snoubenci, oddávající a svědci, zahrada obklopující altán je dostatečně velká, aby pojala ostatní svatební hosty. 

Po obřadu se hosté přesouvali na hostinu, která byla nachystána v moderní prosklené budově, která je součástí zahrady s altánem. V této části se konají jak zmíněné svatební hostiny, tak firemní meetingy či menší konference. Pro hosty, kteří si chtěli vychutnat kávu se svatebním dortem venku, byla možnost posedět na venkovní terase se vstupem do zahrady a výhledem na svatební altán.   

Počásí nám přálo a portrétní fotografování si užili nejen sami novomanželé, ale také ostatní svatební hosté. Focení portrétů novomanželů v zahradě SPA RESORTu nám trvalo něco málo přes jednu hodinu a kdyby nebyl další program na seznamu svatebního dne, určitě bychom fotili déle. :)  

Byla to báječná svatba a jsem ráda, že jsem mohla být součástí Anetina a Michalova svatebního DNE.

Přeji Anetě a Michalovi vše nejlepší a hodně štěstí v životě. :)